Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce G125 goldline 4
Diskontní produkt Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce G125 goldline 4,9W 470 lm 1800-4000K jednoduše najdete u nás právě v akci. Cena již od 329.00 Kč!
VÍCE INFORMACÍ ZDE

Obvyklá cena: 329.00 Kč
Značka: LUEDD

Potřebujete jiný zdroj světla? Neváhejte a jděte si pro tuto E27! Název mluví za vše: tento zlatý světelný zdroj má jedinečný vzhled díky zlatému sklu. To dává příjemný, hřejivý efekt! Tento zdroj světla jen tak nepřehlédnete: má průměr 12,5 cm a výšku 17,2 cm. Světelný zdroj spotřebuje 4,9 wattu a produkuje 470 lumenů. Tento světelný zdroj vydrží v průměru 15 000 hodin. Dodejte svému pokoji více atmosféry, protože zdroj světla je stmívatelný. Tento světelný zdroj je chytrý. To znamená, že jej lze ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo systému chytré domácnosti. Už neseďte ve tmě a vyberte si tento světelný zdroj E27.

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.